Raciborska policja poszukuje świadków potrącenia dziewczynki

3
Policja Racibórz: Bezpieczne święta

Poszkodowana została potrącona przez samochód marki opel corsa na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca rano, nieopodal komendy straży pożarnej w Raciborzu.

- reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, poszukuje świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce w dniu 12 czerwca 2017 roku około godziny 08.15, w Raciborzu na ul. Reymonta. Wówczas na przejściu dla pieszych (w okolicy Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu), doszło do potrącenia małoletniej pieszej przez samochód osobowy marki Opel Corsa.

Funkcjonariusze szczególnie zwracają się z prośbą do kierowcy i ew. pasażerów samochodu osobowego, koloru zielonego, który przed wypadkiem, jechał prawym pasem ruchu i jak wstępnie ustalono zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, a po zaistniałym zdarzeniu odjechał w kierunku skrzyżowania o ruchu okrężnym. Świadkowie proszeni są  o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, pod numerem 32-459-42-34 bądź numerem alarmowym 997.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Xcc

    No przecież jeden świadek zdarzenia jest bo jestem nim Ja osobiście na komendę się także zgłosiłem

  2. dora

    drugi świadek wisi nad sklepem Play, przy Odrzańskiej, jest to kamera systemu monitoringu za milion złotych jak dobrze pamiętam

  3. dora

    a jeżeli samochód odjechał w stronę nerki, to nic nie szkodzi, bo tam trzeci świadek jest na Strzesze tego samego systemu za milon jak dobrze pamiętam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here