Raciborska policja poszukuje świadków potrącenia dziewczynki

Policja Racibórz: Bezpieczne święta

Poszkodowana została potrącona przez samochód marki opel corsa na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca rano, nieopodal komendy straży pożarnej w Raciborzu.

- reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, poszukuje świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce w dniu 12 czerwca 2017 roku około godziny 08.15, w Raciborzu na ul. Reymonta. Wówczas na przejściu dla pieszych (w okolicy Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu), doszło do potrącenia małoletniej pieszej przez samochód osobowy marki Opel Corsa.

Funkcjonariusze szczególnie zwracają się z prośbą do kierowcy i ew. pasażerów samochodu osobowego, koloru zielonego, który przed wypadkiem, jechał prawym pasem ruchu i jak wstępnie ustalono zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, a po zaistniałym zdarzeniu odjechał w kierunku skrzyżowania o ruchu okrężnym. Świadkowie proszeni są  o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, pod numerem 32-459-42-34 bądź numerem alarmowym 997.

/ps/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. a jeżeli samochód odjechał w stronę nerki, to nic nie szkodzi, bo tam trzeci świadek jest na Strzesze tego samego systemu za milon jak dobrze pamiętam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here