Rudy, Ciapek, Łatek. Zwierzęta ze schroniska proszą o Twoją pomoc [WIDEO]

Raciborskie schronisko zachęca do pomocy bezdomnym zwierzakom. Liczy się każda gest. Pomoc przy remontach kojców, spacery z podopiecznymi, adopcja, datki.  Zobacz film. 

„Warto pomagać zwierzętom” to film prezentujący historię bezdomnych zwierząt z raciborskiego schroniska. Historia ta opisuje schroniskowe życie psów: Rudego, Lwa, Ciapka, Rambo, Łatka, Czarka.

- reklama -

Zwierzaki liczą na Twoją pomoc. Czekają na człowieka z dobrym sercem, który ofiaruje im ciepły kąt, jedzenie, radość, miłość i nadzieje. Nie mają siły już same prosić, więc w ich imieniu zwracają się pomysłodawcy filmu.

Raciborska placówka zapewnia zwierzakom opiekę weterynaryjną  podstawowe standardy życia. Niezbędny jest jednak remont kojców, przeciekającego dachu a także budowa pomieszczenia do zabiegów pielęgnacyjnych, na które brakuje pieniędzy. Ponadto 80 podopiecznych schroniska codziennie czeka na spacer po okolicy, bądź na dom w którym odnajdą schronienie.

Wsparcia podopiecznym oraz schronisku można udzielić przy malowaniu kojców, wyprowadzając pieski na spacer, adoptując je bądź dokonując wirtualnej adopcji za pośrednictwem strony: http://www.schronisko.pk-raciborz.pl/.

Można także dokonać darowizny na konto schroniska: 93 1050 1344 1000 0022 9083 7240. Liczy się każdy gest.

rmedia

oprac. /mh/

fot. Schronisko w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here