W Raciborzu odbyła się konferencja „Żyj świadomie” [ZDJĘCIA]

zyj swiadomie konferencja

Dr Piotr Kardasz – biolog, pedagog, dziennikarz, pasjonat przyrody i zdrowia – opowiedział, jak prostymi sposobami dbać o swoje zdrowie.

22 czerwca w Pałacyku Rafako odbyła się konferencja pod nazwą „Żyj świadomie”. Gościem specjalnym spotkania był dr Piotr Kardasz – biolog, pedagog, dziennikarz, pasjonat przyrody i zdrowia, a także autor pracy na temat fitoremediacji oraz laureat nagrody „Eureka 2003”.

W trakcie konferencji jej uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak radzić sobie ze stresem, wspomagać organizm przy znacznym obciążeniu sportowym, szybko wrócić do pełni zdrowia, wzmocnić system odpornościowy czy wciąż wyglądać pięknie i młodo, prawidłowo się odżywiając. Uczestnicy spotkania poszerzyli swoją wiedzą w zakresie zdrowego stylu życia oraz spędzą czas w gronie pozytywnych osób i pasjonatów zdrowia.

- reklama -

„Żyj świadomie” to ogólnopolska akcja Instytutu Profilaktyki Zdrowia, mająca na celu szerzenie wiedzy i propagowanie świadomego stylu życia. Aktywny udział w tej akcji biorą specjaliści z różnych dziedzin między innymi: medycyny konwencjonalnej, medycyny naturalnej, biologii, fizjoterapii, psychologii, dietetyki, sportu, bezpieczeństwa oraz ekologii. Podczas cyklu konferencji przekazywana jest idea profilaktyki istotna na wszystkich poziomach funkcjonowania człowieka zgodnie z tezą „w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Akcja ta nastawiona jest na zmianę konwencji i stworzenie nowego trendu – myślenie poprzedza działanie.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here