Policja zatrzymała 44-letniego złodzieja

Policja Racibórz
52-latek usłyszał zarzuty, a prokurator na wniosek raciborskich śledczych w sobotę 18 maja br. zastosował w stosunku do niego dozór policyjny. fot. zdjęcie poglądowe

Mężczyzna ukradł portfel w niedzielę, 16 lipca, około godz. 19:30 w Rzuchowie na ulicy Karola Miarki w rejonie sklepu.

- reklama -

 

Raciborscy policjanci z prewencji zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lipca, około godz. 19:30 w Rzuchowie na ulicy Karola Miarki w rejonie sklepu.

Policja Racibórz

– Wówczas sprawca wykorzystał moment nieobecności poszkodowanego, dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością z bagażnika roweru. Straty poszkodowany wycenił na kwotę około 200 złotych. Przybyli na miejsce interwencji mundurowi uzyskali od świadka rysopis sprawcy. W wyniku niezwłocznie podjętych działań policjanci prewencji już po kilku minutach w Rzuchowie na ulicy Raciborskiej ujawnili i zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu im przez świadka kradzieży – relacjonuje Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu. Zatrzymany mężczyzna to 44-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu 5 lat pobytu w więzieniu. Skradziony portfel wraz z zawartością został odzyskany i przekazany właścicielowi.

Fot. KPP Racibórz

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here