Dzienne Archiwum: 28 lipca 2017
Przebudowa ulicy Długiej. Jak przebiegają prace? [ZDJĘCIA]
Remont ulicy Długiej został czasowo wstrzymany. Powód? Na teren budowy muszą wejść archeolodzy, bo odsłonięto fragmenty Bramy Wielkiej.
Urząd Miasta Racibórz zlecił opracowanie dokumentacji przebudowy...
Smerfy odwiedziły raciborską bibliotekę [ZDJĘCIA]
Moc smerfastycznej zabawy czekało małych gości biblioteki przy ul. Kasprowicza 12. Gargamel i Klakier nie zostali zaproszeni.
27 lipca do biblioteki zawitał Papa Smerf i...
W weekend prowadzone będą wzmożone kontrole prędkości
Raciborscy policjanci, od 28 do 30 lipca, przeprowadzać będą działania pod kryptonimem "Prędkość".
- Z analizy wypadków drogowych zaistniałych podczas tegorocznych wakacji wynika, że główną...
Raciborzanie jeżdżą niesprawnymi pojazdami? Policja podsumowała akcję „SMOG”
Podczas wczorajszych działań, raciborscy policjanci zatrzymali aż 15 dowodów rejestracyjnych.
27 lipca, w godz. od 6:00 do 22:00, na terenie całego powiatu raciborskiego policjanci prowadzili...




![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)

![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lukasz-Schubert.jpg)




![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Przebudowa ulicy Długiej. Jak przebiegają prace? [ZDJĘCIA] remont](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/DSC_0200-324x235c.jpg)
![Smerfy odwiedziły raciborską bibliotekę [ZDJĘCIA] Racibórz: Smerfna zabawa w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/DSC09694_Kopiowanie-324x235c.jpg)








