Biblioteka: „Zaproponuj tytuł książki – kupimy ją dla Ciebie!”

biblioteka raciborz

Raciborska biblioteka zaprasza do skorzystania z usługi „Zaproponuj tytuł”.

– Jeśli nie znalazłeś w zbiorach biblioteki interesującej Cię książki, czasopisma, filmu lub płyty CD, możesz to zmienić! – przekonuje raciborska biblioteka i zaprasza do skorzystania z usługi pod nazwą „Zaproponuj tytuł”.

- reklama -

Podsunąć pomysł na książkę można, wchodząc na stronę biblioteki www.biblrac.pl. Należy odszukać krótki formularz, a następnie podać tytuł, autora i adres mailowy. – Tak niewiele trzeba, żeby móc cieszyć się lekturą ulubionej książki, której do tej pory nie było w zbiorach biblioteki albo spędzić wieczór przy dobrym filmie, bez żadnych dodatkowych opłat – zachęca biblioteka.

Usługa „Zaproponuj tytuł” została wprowadzona w czerwcu 2014 roku i jest coraz bardziej popularna. W tym roku pojawiło się już 209 zamówień. Czytelnicy najchętniej proponowali powieści obyczajowe, kryminalne i popularnonaukowe. Kilkakrotnie pojawił się tytuł najnowszej powieści Jakuba Żulczyka „Wzgórze psów”. Powrót na ekrany kultowego serialu Lyncha rozbudził zainteresowanie książką Marka Frosta „Sekrety Twin Peaks”, która również powtarzała się wśród składanych propozycji.

Biblioteka stara się realizować wszystkie zamówienia swoich czytelników, zdarza się jednak, że wybrana pozycja jest z różnych powodów niedostępna lub już znajduje się w zbiorach biblioteki, dlatego najlepiej jest najpierw zapoznać się z katalogiem biblioteki dostępnym na www.biblrac.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here