Oferta Młodzieżowego Domu Kultury na nowy rok szkolny

Koło gitarowe, balet, hip-hop, mała modelarnia – co nowego w ofercie Młodzieżowego Domu Kultury w nowym roku szkolnym?

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z nowej, poszerzonej oferty zajęć pozaszkolnych. Poza znanymi i sprawdzonymi formami – zajęcia wokalne (solo i zespoły), taniec towarzyski, grupy teatralne, zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, świetlica i koło dziennikarskie – od nowego roku szkolnego ruszy kilka nowych kół.

- reklama -

Koło gitarowe – dla dzieci i młodzieży, chcącej nauczyć się podstaw gry na tym instrumencie. Zapraszamy zarówno tych, którzy mieli już do czynienia z gitarą i chcą podszkolić swój warsztat i poszerzyć repertuar wykonywanych utworów, jak i tych, dla których gra na gitarze zawsze była wielkim marzeniem. Zajęcia prowadzić będzie Wojciech Zippel.

Mała modelarnia – zajęcia konstruktorskie, skierowane dla chłopców, choć i dziewczęta będą mile widziane. Podczas zajęć dzieci i młodzież będą mieli okazję konstruować, budować, tworzyć coś z niczego. Małą modelarnię poprowadzi Roman Szczasny.

Balet dla dzieci – zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat. Podstawy baletu, tworzenie układów tanecznych, występy. Na zajęcia zaprasza Aleksandra Kempa.

Taniec współczesny (balet-jazz) – dla dzieci i młodzieży, łączone formy taneczne, budowanie układów. Zajęcia poprowadzi również Aleksandra Kempa.

Zespoły tańca nowoczesnego SZAJKA i SZAŁ – kontynuacja prac w grupach, jednak nastawiona na naukę nowego stylu – HIP HOPU. Zajęcia poprowadzi Martyna Wieczorek.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu placówki, gdzie można zapisać się na wybrane zajęcia. Można przesłać deklaracje również drogą elektroniczną pod adres [email protected]

Rekrutacja trwa do końca sierpnia. Dokumenty do pobrania tutaj: http://www.mdk-raciborz.pl/rekrutacja-na-zajcia-w-roku-szkolnym-20172018

 

 

publ. /AP/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here