III Rafako Półmaraton Racibórz. Licytacja startowej Jedynki

Rafako Półmaraton

Ruszyła licytacja pakietu startowego nr 1. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 5,5- letniego Michała Junki.

- reklama -

 

Odliczamy dni do rozpoczęcia III Rafako Półmaraton Racibórz. Start 27 sierpnia o godz. 10.00, a tymczasem w portalu Allegro.pl ruszyła licytacja pakietu startowego nr 1. Prowadzi ją Stowarzyszenie Społeczno-Artystyczne „Pracownia Przyszłości”. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 5,5- letniego Michała Junki zmagającego się z przewlekłym schorzeniem nerek.

Każdy, kto chce wesprzeć małego Michałka w jego walce z chorobą może wziąć udział w Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz biegu charytatywnym, którzy 27 sierpnia o godz. 9.00 poprzedzi półmaratoński dystans.

Czytaj również: III Rafako Półmaraton. Wsparcie dla 5-letniego Michałka

Wpisowe wynosi 20 zł i nie ma limitów liczby startujących, wystarczy dopisać się do listy i opłacić „startowe”: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3249. Każda wpłacona złotówka, to nieoceniona pomoc dla rodziny Michałka.

Dodatkowo, w portalu Allegro.pl wolontariusze Pracowni Przyszłości uruchomili aukcję charytatywną, na której już można licytować unikalny pakiet startowy z numerem „Jeden” na III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Licytacja potrwa do 24 sierpnia do godz. 15.12. Można ją znaleźć pod adresem:http://allegro.pl/show_item.php?item=6929759046.

Podczas ubiegłorocznej edycji Rafako Półmaraton Racibórz biegacze okazali wielkie serce i dzięki temu udało się nazbierać 16 tys. zł, które przekazano na zakup sprzętu, leczenie i rehabilitację Wiktorii i Jurka. Tym razem na pomoc czeka Michał.

Czytaj również: III Rafako Półmaraton i III Mistrzostwa Polski Energetyków

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here