III Rafako Półmaraton. Apel do mieszkańców

Rafako Półmaraton

Krzysztof Borkowski, dyrektor półmaratonu,  prosi o zrozumienie i przychylność w sprawie niedogodności, jakie wystąpią podczas imprezy sportowej. 

- reklama -

Szanowni Mieszkańcy!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zrozumienie i przychylność w sprawie niedogodności, jakie wystąpią podczas organizowanego biegu o długości ponad 20 km ulicami naszego miasta. III Rafako Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2017 r.
Do prawidłowego zrealizowania biegu niezbędnym jest zamknięcie niektórych ulic oraz ustawienie niezbędnego sprzętu na starcie/mecie biegu oraz wzdłuż całej trasy. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy!

Trasa biegu będzie przebiegała następującymi ulicami naszego miasta: Wojska Polskiego, Nowa, Mickiewicza, Szewska, Piwna, Drzymały, Opawska (od Sądu Rejonowego do ronda przy pl. Konstytucji 3 Maja), Warszawska, Wileńska, Wojska Polskiego, Miarki, Słowackiego, Ocicka, Mariańska, Michejdy, plac Bohaterów Westerplatte, Stalmacha, Londzina, Gimnazjalna, Chopina, Rynek, Batorego, Podwale, Drzymały, Sejmowa, Kolejowa, Kościuszki, Eichendorffa, Bema, Sienkiewicza, Drzymały, Wojska Polskiego.

Powyższe ulice zostaną zamknięte i wyłączone z ruchu w godzinach 8.30-14.30, natomiast ścisły start, czyli ulica Wojska Polskiego zostanie zamknięta w godzinach 8.00-15.00.

Krzysztof Borkowski
Dyrektor III Rafako Półmaratonu Racibórz

Czytaj również: III Rafako Półmaraton i III Mistrzostwa Polski Energetyków

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here