Kabaret Młodych Panów w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wygraj wejściówkę!

0
WCK Wodzisław: Kabaret Młodych Panów

Jedno podwójne zaproszenie (1 x 2 os.) na występ „Bogowie” możecie wygrać biorąc udział w prostym konkursie na portalu społecznościowym Facebook.

We wrześniu Kabaret Młodych Panów wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury z zaskakującym i skutecznie rozweselającym spektaklem „Bogowie”: – Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile „bogiem” własnego życia – zachęcają (wciąż) Młodzi Panowie.

- reklama -

Kabaret Młodych Panów w Wodzisławiu Śląskim zaprezentuje się 2-krotnie 6 i 7 września. Jeśli i Wy chcecie zapewnić sobie wieczór dobrego humoru, możecie zrobić to biorąc udział w prostym konkursie, w którym do rozdania mamy jedno podwójne zaproszenie na występ grupy kabaretowej 7 września, o godz. 17:30.

Aby wygrać wejściówkę, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę otrzymać wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmowe, podwójne zaproszenie na kabaret, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, w ostatnim dniu sierpnia (czwartek).

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury, w dniu wydarzenia (7 września).

Powodzenia! 🙂

/k/

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here