Marzena Kacprowicz dyrektorką Kasprowicza

0
kasprowicz

Marzena Kacprowicz została dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu. Nowa dyrektor stanowisko będzie sprawować w okresie od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku. Funkcję wicedyrektora szkoły pełnić będzie Grażyna Strózik.

- reklama -

28 sierpnia Zarząd Powiatu Raciborskiego oficjalnie wręczył powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu Marzenie Kacprowicz. Funkcja dyrektora została powierzona na okres od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku w wyniku rozstrzygniętego konkursu. Dyrektor przyjęła gratulacje i najlepsze życzenia w kierowaniu placówką.

Marzena Kacprowicz podczas spotkania z członkami zarządu podkreśliła, że zależy jej na wyeksponowaniu osiągnięć młodzieży Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Raciborzu oraz dbaniu o dobre imię i pozycję placówki. Chciałaby wzmocnić współpracę z radą rodziców i Stowarzyszeniem Absolwentów szkoły. Dyrektor poinformowała, że chciałaby także sięgać po fundusze zewnętrzne na realizację przedsięwzięć dla uczniów oraz nauczycieli. Dodała, że ważna jest również integracja grona pedagogicznego. Funkcję wicedyrektora szkoły pełnić będzie Grażyna Strózik.

Marzena Kacprowicz jest nauczycielem matematyki z 25-letnim stażem pracy. Od 15 lat pełniła funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Raciborzu. Jej pasją jest matematyka oraz aktywne spędzanie czasu wolnego (koszykówka i jazda na rowerze).

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here