Wieczór STAND-UP na Końcu Świata

koniec swiata raciborz stand up

Na początek cyklu spotkań ze stand up-erami wystąpią Adam Van Bendler i Rafał Banaś.

Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na wieczór STAND-UP, który odbędzie się 14 września o godz. 19:00. Tym samym rozpocznie się cykl spotkań ze stand up-erami na raciborskim Końcu Świata.

- reklama -

Bilety w cenie 20 i 30 zł dostępne jedynie internetowo na stronie biletyna.pl.

Tego wieczoru wystąpią:

Adam Van Bendler: Adam Van Bendler powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi, dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, zeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego. Ale poczekajmy…
https://www.youtube.com/user/VanBendler

oraz

Rafał Banaś: Trener pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here