Widzieliście ich? Policja wciąż szuka zaginionych

Policja Racibórz, zaginieni: Józef Brzezny, Kornelia Szymiczek

Raciborscy funkcjonariusze nadal poszukują Józefa Brzeznego i Kornelii Szymiczek. Osoby, które mają jakąkolwiek informację na temat zaginionych, policja prosi o kontakt.

Zaginiony Józef Brzezny (zam. Racibórz) ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała i waży ok. 70 kg. Mężczyzna ma włosy koloru siwego, proste, długości do ramion, zaczesane w kucyk. Twarz okrągła, uszy średnie przylegające, nos średni prosty, uzębienie niepełne.

- reklama -

Zaginiona Kornelia Szymiczek (zam. Racibórz) wyszła z miejsca swojego zamieszkania 6 marca 2015 roku i do chwili obecnej nie powróciła, i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wiek z wyglądu – ok. 60 lat. Wzrost 170 cm. Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 50 kg. Włosy ciemne, długości do ramion, oczy piwne, twarz pociągła.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionych osób, proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (ul. Bosacka 42) lub pod numerem telefonu: 32-459-42-86, numer alarmowy: 997.

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here