Dzielnicowi zapoznali się z nowymi koncepcjami swojej pracy

bezpieczeństwo
dzielnicowi

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu spotkał się z dzielnicowymi i omówił program „Dzielnicowy bliżej nas”.

- reklama -

4 września w jednym z biur raciborskich dzielnicowych odbyło się spotkanie comiesięczne dzielnicowych z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu. Gospodarzem spotkania był szef raciborskiej jednostki–mł. insp. Krzysztof Żołądek. Podczas spotkania zostały omówiony temat nowej koncepcji pracy dzielnicowego „Dzielnicowy bliżej nas”.

Ponadto w czasie narady z dzielnicowymi został omówiony temat, aplikacji „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda”. Podkreślano rolę współpracy wszystkich podmiotów zaangażowanych w poprawę poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Młodszy inspektor Krzysztof Żołądek dodał, że popiera wszelkie działania profilaktyczne, mające przyczynić się do zmniejszenia szeroko rozumianej przestępczości w naszym powiecie.

Przypominamy, że szczegółowe informacje na temat dzielnicowych, danych kontaktowych oraz podlegających im poszczególnych rejonów służbowych można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, w zakładce INFORMACJE – Twój dzielnicowy.

Swojego dzielnicowego można znaleźć dzięki aplikacji „Moja komenda” umożliwiającej wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here