Międzynarodowy Piknik Modelarski – co jeszcze w ten weekend?

X Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu, koncert charytatywny dla Kingi na rynku, dożynki w Krzanowicach, Rzuchowie i Zawadzie Książęcej czy World Pull-Up Day na plaży miejskiej – zobacz, co jeszcze zaplanowano na najbliższe dni.

10 września o godz. 10:00 obok wałów nad kanałem Ulga (przy CH Auchan) rozpocznie się X Międzynarodowy Piknik Modelarski. Jak co roku nie zabraknie pokazów modeli szybowców, helikopterów, samolotów akrobacyjnych, jak i pięknych replik modeli z czasów obu wojen. W wydarzeniu wezmą udział modelarze z całej Polski i Czech, a organizatorem jest Raciborskie Stowarzyszenie Skrzydlaty Racibórz.

- reklama -

W programie znajdą się także wyścigi dronów, które będą się odbywały na specjalnym torze przez cały czas trwania pikniku. Dodatkową atrakcją będzie skok spadochronowy wykonany z samolotu, który przeleci nad miejscem pikniku. Zaplanowano także wielką bitwę powietrzną z pokazem pirotechnicznym.

– X piknik oraz 800 lecie nadania praw miejskich naszemu miastu to okazja do wspólnego świętowania, dlatego nad miastem w dniu pikniku będzie latał samolot ciągnący za sobą wielki baner przypominający o tej rocznicy – zapowiadają organizatorzy.

piknik modelarski raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here