Rybnik: Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

0
Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS
Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

W ofercie bezpłatne szkolenia, porady ekspertów, a także konferencja biznesowa organizowana wspólnie z Wydziałem Biznesu, Finansów i Administracji UE w Katowicach.

- reklama -

 

Od 11 do 15 września ZUS w Rybniku zaprasza do udziału w Tygodniu Przedsiębiorcy. W ofercie bezpłatne szkolenia, porady ekspertów, a także konferencja biznesowa organizowana wspólnie w Wydziałem Biznesu, Finansów i Administracji UE w Katowicach. Spotkania adresowane są do osób prowadzących firmy oraz do tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie własnego biznesu. Oferta powinna zainteresować także pracowników działu kadr i płac, bo też wiele zagadnień podawanych w trakcie spotkań dotyczyć będą obszaru kadrowo-płacowego. To już kolejne takie wydarzenie adresowane do szerokiego grona klientów.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS Rybnik

Dzięki temu w jednym miejscu przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z konsultacji zarówno ekspertów ZUS, jak i innych instytucji, z którymi każdy właściciel firmy ma styczność, w tym Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Tegoroczne przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem „e-Składka – proste płatności z ZUS” nawiązując do wdrażanego od 1 stycznia 2018 r. ułatwienia dla płatników składek, czyli e-Składki.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

W jednym miejscu udostępniamy możliwość uzyskania wszelkich informacji związanych z nowym sposobem opłacania składek, prowadzeniem działalności gospodarczej, a także skorzystania z:
1. Bezpłatnych seminariów tematycznych – ul. Jankowicka 13:• ABC przedsiębiorcy – 11 września,• zwolnienia lekarskie od 1 lipca 2018 r. (e-ZLA)- 11 września,• e-Składka – nowy wymiar rozliczeń – 13 września,• świadczenia krótkoterminowe z systemu ubezpieczenia społecznego, wypłata i rozliczanie w ciężar składek na ubezpieczenia społeczne – 14 września,•delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego – 15 września,• startup dla nowych płatników – 12 września.
2. Konsultacji dotyczących usług oferowanych przez ZUS takich jak:•doradcy ds. ulg i umorzeń,•doradcy emerytalni.
3. Porad ekspertów – 13 września, ul. Jankowicka 13:•Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,• Urzędów Skarbowych• Powiatowego Urzędu Pracy, • Państwowej Inspekcji Pracy.
Szczegółowe informacje oraz terminy seminariów i dyżurów ekspertów zaproszonych Instytucji dostępne są na stronie www.zus.pl. – W ramach tegorocznego wydarzenia 15 września organizujemy wspólnie z Wydziałem Biznesu, Finansów i Administracji Konferencję „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 9.00 wystąpieniem Marka Ślibody z firmy Marco, który opowie o  szansach i zagrożeniach w partycypacyjnym stylu zarządzania, czyli jak przyciągnąć i zainspirować ludzi do działania. O godz. 10.00 swoje wystąpienie rozpocznie Tomasz Madejski z agencji reklamowej Nextday Touchpoint, który podpowie jak nawet mała firma może pokonać olbrzyma poprzez działania zmierzające do budowania wizerunku marki i firmy. Na koniec seminarium głos zabierze prof. UE dr. hab. Katarzyna Bilińska-Reformat, kierownik Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w którym przedstawi możliwości wykorzystania employer brandingu w strategiach działania przedsiębiorstw. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczność wcześniejszych zapisów telefonicznych – nr tel. 32 4391 146 – zachęcają do udziału organizatorzy.

publ. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here