Raciborzanka Jolanta Wilczek wygrała The Look of The Year

Kamil Bahar z Poznania i Jolanta Wilczek z Raciborza
Kamil Bahar z Poznania i Jolanta Wilczek z Raciborza

Wielki sukces 20-letniej mieszkanki Raciborza. W październiku we Włoszech będzie reprezentować Polskę w światowej edycji The Look of the Year. 

- reklama -

 

Gala finałowa konkursu The Look of The Year odbyła się 8 września w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Podczas finału w Łodzi na wybiegu zobaczyliśmy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Wśród nich raciborzanka Jolanta Wilczek, która jako modelka została najwyżej oceniona i będzie reprezentować Polskę w światowej edycji konkursu w październiku we Włoszech, gdzie pojedzie razem z najlepiej ocenionym modelem – 20-letni Kamil Bahar z Poznania.

Kamil Bahar, Jolanta Wilczek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPAz(źródło: http://www.thelookoftheyear.pl)

Jola ma 20 lat i 182 cm wzrostu. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej. Inspiruje ją Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów. Jej największy modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week (źródło: http://www.thelookoftheyear.pl).

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here