
Event w hip-hopowym klimacie, organizowany w ramach projektu „Raciborskie Dzielnice Kultury”, odbędzie się już 16 września.
Warsztaty i turniej breakingu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, tworzenie artystycznego graffiti na terenie skateparku oraz, oczywiście, klimatyczna muzyka – rap, funk i breakbeat – m.in. takie atrakcje przewidziano dla osób, które wezmą udział w sobotnim evencie.
Wydarzenie pod nazwą „Killerów Dwóch” na raciborskim skateparku (ul. Zamkowa) rozpocznie się o godz. 15:00. Impreza odbędzie się w ramach projektu „Raciborskie Dzielnice Kultury”, realizowanego przez Raciborskie Centrum Kultury i dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne.
Wstęp bezpłatny. Więcej informacji o imprezie znajdziecie tutaj.

publ. /k/





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-100x70.jpg)


