
W ramach cyklu „Mój Racibórz. Rozmowy Strefy na 800 lat” młodzi dziennikarze rozmawiali z raciborską reżyserką.
Młodzież z Klubu dla młodzieży Strefa w ramach zajęć dziennikarskich kontynuuje cykl „Mój Racibórz. Rozmowy Strefy na 800 lat”. Bohaterką kolejnego odcinka jest reżyserka Grażyna Tabor. Jakie miejsca w Raciborzu uznaje za swoje ulubione? Za co miasto lubi? Jakim miejscom chciałaby poświęcić więcej uwagi? W co włożyłaby przysłowiową szpilę?
W sumie w ramach cyklu powstało już 13 odcinków. Można je obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCKTsOTUiHkHX9G8qo6socJw.
oprac. /kp/





![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)

![„Racibórz prozą zaczarowany” po raz dwunasty. Znamy zwycięzców konkursu [ZDJĘCIA] „Racibórz prozą zaczarowany” po raz dwunasty. Znamy zwycięzców konkursu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/slawek-gortych-21.jpg)




![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)



