Konkurs wiedzy „Co Ty wiesz o Raciborzu?”

0
Konkurs wiedzy „Co Ty wiesz o Raciborzu?”

W konkursie mogą wziąć udział 2-osobowe drużyny z klas V-VII szkół podstawowych, klas II-III gimnazjum i ze szkół średnich.

- reklama -

W ramach obchodów 800-lecia nadania praw miejskich, raciborska biblioteka zaprasza do udziału w konkursie wiedzy „Co Ty wiesz o Raciborzu?” pod patronatem Prezydenta Miasta. W konkursie mogą wziąć udział 2-osobowe drużyny z klas V-VII szkół podstawowych, klas II-III gimnazjum i ze szkół średnich. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 listopada drogą mailową ([email protected]) lub bezpośrednio w Sekretariacie biblioteki przy ul. Kasprowicza 12. W ramach obchodów 800-lecia nadania praw miejskich, raciborska biblioteka zaprasza do udziału w konkursie wiedzy „Co Ty wiesz o Raciborzu?” pod patronatem Prezydenta Miasta. W konkursie mogą wziąć udział 2-osobowe drużyny z klas V-VII szkół podstawowych, klas II-III gimnazjum i ze szkół średnich.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 listopada drogą mailową ([email protected]) lub bezpośrednio w Sekretariacie biblioteki przy ul. Kasprowicza 12. Pytania konkursu będą dotyczyły przeczytanej wcześniej literatury dot. historii Raciborza:• klasy V-VII SP:  „Legendy i podania dawnego Raciborza” Janusz Nowak• klasy II-III gimnazjum: „Tajemnice Raciborza” Grzegorz Wawoczny• szkoły średnie: „Opowieści o dawnym Raciborzu” Paweł J. Newerla- Konkurs  będzie się składał z dwóch etapów – eliminacji i finału. Pierwszy etap odbędzie się 22 listopada i będzie miał formę pisemną, natomiast drugi etap odbędzie się 28 listopada i będzie miał formę ustną. Zapraszamy do udziału! – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody i dyplomy, zarówno dla uczestników, jak również dla szkół i opiekunów. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie www.biblrac.pl.

publ. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here