Spotkanie z duchami w Rudach

zabytkowa stacja kolei waskotorowej rudy
Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach

Na przejazd mrocznym pociągiem zaprasza Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach.

21 października o godz. 17:00 ze stacji w Rudach odjedzie specjalny pociąg, który zabierze swoich pasażerów w podróż pełną duchów i tajemniczych zjawisk. – Przejazd odbędzie się w zamkniętym i ogrzewanym wagonie motorowym, a w nastrój wprowadzą nas stare horrory. W czasie przejazdu poznamy wiele tajemniczych, paranormalnych i niewyjaśnionych historii z podróży koleją – zaprasza Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach.

- reklama -

Po powrocie można będzie zwiedzić stację, a następnie spędzić czas przy ognisku – dla każdego znajdzie się kiełbaska i gorący napój.

W przejeździe mrocznym pociągiem mogą wziąć udział osoby od 16. roku życia oraz osoby o mocnych nerwach. – Prosimy o rozsądek, jeśli zdecydują się państwo przyprowadzić dzieci, wszystko będzie się odbywało według naszego scenariusza, który zawiera drastyczne sceny – zapowiadają organizatorzy.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w wagonie (tylko 40) należy wcześniej zarezerwować miejsce pod numerem telefonu: 500 282 732. Cena biletu: 30 zł.

fot. Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here