Raciborzanka Jolanta Wilczek w „Pytaniu na śniadanie”

Jolanta Wilczek.
Jolanta Wilczek.

Zwyciężczyni konkursu The Look of The Year będzie reprezentować Polskę w światowej edycji konkursu we Włoszech.

Jolanta Wilczek, która wygrała konkurs The Look of The Year, przygotowuje się do światowego finału, która odbędzie się 14 października. 20-letniej raciborzance towarzyszyć będzie najlepiej oceniony model – Kamil Bahar z Poznania.

- reklama -

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie, poszukiwane są nowe twarze świata mody. Konkurs „The Look Of The Year” to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

Jola ma 20 lat i 182 cm wzrostu. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec, dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej. Inspiruje ją Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów. Jej największy modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week (źródło: thelookoftheyear.pl).

Jolanta Wilczek wystąpiła w piątkowym odcinku „Pytania na śniadanie” w TVP2. Nagranie można obejrzeć tutaj: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/34288136/jutro-final-konkursu-the-look-of-the-year

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here