Kiermasz w ramach „Nocy z biblioteką”

Biblioteka Racibórz
"Noc z Biblioteką"

Raciborska biblioteka zaprasza lokalnych sprzedawców zdrowej żywności, domowych wypieków i książek do wystawienia swoich produktów.

- reklama -

Spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem, wypożyczanie wieczorową porą, bonifikata kary oraz kiermasz rękodzieła – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej „Nocy z biblioteką”, która odbędzie się w środę 15 listopada przy ul. Kasprowicza 12.

W ubiegłym roku, w ramach Nocy po raz pierwszy zorganizowano kiermasz wyrobów regionalnych, w tym ozdób świątecznych. Bibliotekę wsparły wówczas zaprzyjaźnione stowarzyszenia, szkoły i instytucje. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem raciborzan, dlatego organizatorzy postanowili powtórzyć jarmark również i w tym roku.
– Chcielibyśmy, żeby oprócz ozdób świątecznych, na jarmarku pojawiła się także zdrowa żywność, domowe wypieki i książki, które być może okażą się idealnym pomysłem na mikołajkowy czy świąteczny prezent. Wszystkich zainteresowanych sprzedawców zapraszamy do współpracy – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Chęć udziału w imprezie można zgłaszać w Sekretariacie biblioteki (nr tel. 32 415 37 24) do 13 października. Liczba stanowisk na kiermaszu ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here