Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Wodzisławia Śląskiego [ZDJĘCIA]

andrzej duda wodzislaw slaski (23)
Prezydent RP Andrzej Duda.

O znaczeniu Wodzisławia Śląskiego i Śląska dla Polski, o zmianach dla jego mieszkańców, a także o… Odrze Wodzisław mówił w poniedziałek na wodzisławskim rynku Andrzej Duda.

Tłumy mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic pojawiły się w poniedziałek na rynku, by spotkać się z Andrzejem Dudą. Zgromadzeni podkreślali, że jest to historyczne wydarzenie – pierwszy raz w historii Wodzisław Śląski gościł prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

- reklama -

Andrzeja Dudę powitał starosta Ireneusz Serwotka. Prezydent RP w swoim przemówieniu wiele miejsca poświęcił Wodzisławowi Śląskiemu, który porównał do swojego rodzinnego Krakowa, i jego wartości dla Polski. – Chylę głęboki pokłon pokoleniom wodzisławian, którzy tutaj walczyli i przelewali krew. Tutaj zawsze żyli nie tylko odważni, ale przede wszystkim pracowici ludzie. Ludzie, którzy chcieli wolności i sprawiedliwości – podkreślał prezydent.

Czytaj więcej: https://www.gazetainformator.pl/2017/10/09/prezydent-andrzej-duda-spotkal-sie-z-mieszkancami-wodzislawia-slaskiego/

/kp/

- reklama -

3 KOMENTARZE

 1. Wstydu Wam nie brak. Osobę odpowiedzialną za destrukcję Polski przyjmujecie kwiatami. Niestety, potwierdza się mój żart sprzed wielu lat, odnośnie tablic rejestracyjnych: SWD znaczy Strasznie Wielkie Dupki…

 2. H.sort. Ty zioniesz nienawiścią do człowieka który wreszcie wprowadza z PiS właściwe , sprawiedliwe i uczciwe zmiany w Polsce. Za poprzedniego prezydenta i rządu powstało tyle afer i przestępstw
  Kraj zaczął już tonąć w gąszczu bałaganu społeczno – gospodarczego. Czy ty tego nie dostrzegaż ?
  Zdejmij wreszcie te różowe okulary .

  • To co robi PiS przejdzie do historii jako bezprzykładne niszczenie Państwa i jego struktur. Jako działanie poza wszelkimi ustanowionymi prawami, w tym konstytucją. Duda jest jednym z wielu aparatczyków, realizujących wizje chorego z nienawiści Wodza.
   Ty, Anonim, zanim zaczniesz wypisywać na forum bzdury, wyjdź z Kościoła i poczytaj trochę o historii Polski. Może, chociaż nie sądzę, znajdziesz znaczące podobieństwa pomiędzy stalinizmem a kaczyzmem.
   Zresztą, po co ja to piszę. I tak nie ma tylu psychiatryków w kraju, aby Was tam wszystkich pomieścić.
   Idioci. idioci, idioci…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here