Argentyńska artystka wystąpi w DK „Strzecha”. Wygraj wejściówkę!

Vanesa Harbek wystąpi w Raciborzu

Jedno podwójne zaproszenie (1 x 2 os.) na występ Vanesa Harbek Band możecie wygrać biorąc udział w prostym konkursie na portalu społecznościowym Facebook.

14 października o godz. 18.00 w RCK DK STRZECHA przy ul. Londzina 38 zorganizowany zostanie koncert, będący prawdziwą gratką dla fanów bluesowego brzmienia. Przed raciborską publicznością, ze znakomitymi, polskimi muzykami, wystąpi Vanesa Harbek.

- reklama -

Vanesa Harbek to niezwykle utalentowana, pochodząca z Argentyny gitarzystka, wokalistka, trębaczka i showmanka. Jej ognista muzyka, z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu, czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej, budzi zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. W swojej muzycznej karierze, Vanesa dzieliła scenę z takimi artystami, jak Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band.

W Raciborzu artystka wystąpi ze znakomitym zespołem w składzie: Krzysztof “Puma” Piasecki (gitara), Łukasz Gorczyca (bass), Tomasz Dominik (perkusja).

Jeśli kochacie muzykę i jesteśmy fanami bluesa, macie szansę uczestniczyć w koncercie artystki zupełnie za darmo! Jak? Wystarczy wziąć udział w prostym konkursie, w którym rozdamy jedno podwójne zaproszenie na występ Vanesy Harbek w Raciborzu.

Aby wygrać wejściówkę, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę otrzymać wejściówkę na występ Vanesa Harbek Band?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmowe, podwójne zaproszenie na koncert, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 12 października po godz. 21:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie RCK DK „Strzecha”, w dniu wydarzenia (14 października).

Powodzenia! 🙂

/k/
Fot. facebook.com/ Vanesa Harbek Blues Band

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here