Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza do udziału w warsztatach

warsztaty zamkowe
Warsztaty na Zamku Piastowskim.

Zamek Piastowski w Raciborzu już od 16 października zaprasza zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe do udziału w warsztatach.

– Tutaj poznasz księcia, przymierzysz szaty księżniczki, zostaniesz królem, a nawet rycerzem. Zwiedzając zamek, zajrzysz m. in. do Śląskiego Sherwood, a także odwiedzisz jedyną w Polsce tak wszechstronną wystawę o więziennictwie – zachęca Zamek Piastowski w Raciborzu. Jednak raciborski zamek to nie tylko wystawy stałe i czasowe – to także miejsce, w którym można wziąć udział w warsztatach.

- reklama -

Warsztaty:
1) płatnerskie, ceramiczne, plastyczne dla dzieci przedszkolnych 4-6 lat (grupa min. 20 os., czas ok. 1godz.) / 20,00 zł.
2) płatnerskie, ceramiczne dla dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych (grupa min. 20 os., czas ok. 1,5-2 godz.) / 25,00 zł.
3) plastyczne dla dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych (grupa min. 20 os., czas ok. 1,5-2 godz.) / 32,00 zł.
4) plastyczno-ceramiczne dla dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych (grupa min. 20 os., czas ok. 1,5-2 godz.) / 39,00 zł.

Do pobrania: szczegółowa oferta warsztatów.

Zainteresowane grupy udziałem w warsztatach proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected] Warsztaty są płatne, zgodnie z cennikiem dostępnym tutaj: http://www.zamekpiastowski.pl/site/index/181.html. Na życzenie wystawiane są również faktury.

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here