Koncert trzech tenorów na Zamku Piastowskim

Koncert trzech tenorów na Zamku Piastowskim
Koncert trzech tenorów na Zamku Piastowskim.

Zaprezentuje się trzech sławnych tenorów – Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski. To znani i lubiani artyści scen poznańskich, którzy już wiele razy występowali przed raciborską publicznością.

4 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu zaprezentuje się trzech sławnych tenorów – Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski, znani i lubiani artyści scen poznańskich, którzy już wiele razy występowali w dawnej siedzibie Piastów przed raciborską publicznością.

- reklama -

– Koncert trzech tenorów to jedna z wielu propozycji koncertowych, która cieszy się dużym powodzeniem, więc artyści scen poznańskich już wkrótce ponownie wystąpią przed raciborską publicznością na Zamku Piastowskim. W repertuarze usłyszymy wiele znanych szlagierów, pieśni i piosenek, a także znane arie operetkowe i musicalowe. A jakie? Niech to pozostanie niespodzianką. Całość poprowadzi jak zwykle konferansjer, który piękną muzykę ubarwi dobrym dowcipem i anegdotami – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Bilety – wejściówki w cenie 6,50 zł z VAT będą do nabycia od piątku 27 października od godz. 14:00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Można zakupić maksymalnie dwie wejściówki.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here