Raciborski zespół Alterlife zagra na Końcu Świata

Alterlife raciborz 1
Alterlife. Fot. Facebook zespołu.

Alterlife, rockowa grupa z Raciborza, będzie promowała na Końcu Świata nową płytę pt. „Imponderabilia”.

16 listopada o godz 20:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się koncert raciborskiej grupy Alterlife połączony z promocją nowego albumu. Wstęp: 20 zł.

- reklama -

Alterlife to zespół rockowy powstały w 2012 roku w Raciborzu, jednak na początku swojej działalności byli instrumentalnym trio. Skład grupy ustabilizował się po dwóch latach i po wielu zmianach personalnych (już jako kwartet) grupa od 2014 roku tworzy nowe utwory. Afterlife dąży do wypracowania własnego charakteru i brzmienia w ogólnie pojętej stylistyce rocka. Przekaz, emocje, prawda, dynamika i moc to główne wyznaczniki twórczości zespołu.

W czerwcu 2016 roku został nagrany materiał na płytę w studiu GOrecords u Grzegorza Czecha. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Tomasz ZED Zalewski. Cały projekt graficzny wykonał Przemek Galert. Album o tytule „Imponderabilia” jest dojrzały w swojej wypowiedzi artystycznej. A płyta i zawarte w niej utwory są odzwierciedleniem zauroczenia się muzyką rocka i mocniejszych brzmień lat 90. Każdy z ośmiu utworów opowiada osobne historie, gdzie najważniejszą cechą są emocje. Zarazem muzyka jest zrozumiała i szczera. Członkowie dodają: „dążyliśmy do stworzenia muzycznych relacji, nie zakłócając się wzajemnie”.

Alterlife raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here