Mikromusic wystąpi na Końcu Świata [WIDEO]

mikromusic koniec swiata raciborz
Mikromusic.

Zespół Mikromusic wystąpi w Raciborzu 1 grudnia.

1 grudnia o godz. 20:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się koncert zespołu Mikromusic. Bilety dostępne w klubie w cenie: 50 zł I pula i 60 zł II pula. Liczba miejsc ograniczona.

- reklama -

Mikromusic to grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertowaą energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Podczas koncertów mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik” i „Oczko” i „Takiego chłopaka”. Na swoim koncie ma też nagrodę Gazety Wyborczej „Warto” za płytę „Sova”. Zespół napisał muzykę do czesko-słowackiej produkcji kinowej „Konfident”, do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” do słów Brzechwy dla Teatru Muzycznego Capitol oraz do filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza.

4 września 2017 r. odbyła się premiera singla „Synu” promującego najnowszy album Mikromusic „Tak mi się nie chce”. 16 października zespół zaprezentował drugi, tytułowy singiel z płyty. Równocześnie powstały teledyski do utworów we współpracy z Kaską Sarnowską i Katia Priwieziencew, odpowiedzialnymi za obraz do utworu „Bezwładnie” (nagroda Yacha za teledysk) oraz z wrocławskim studio CameraNera.

Skład zespołu:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here