„Listy do M. 3” w kinie Bałtyk

0
listy do m 3 kino baltyk raciborz
"Listy do M. 3"

„Listy do M. 3” opowiada historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Bohaterowie przebojów „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. Czas niespodzianek” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

- reklama -

Reżyseria: Tomasz Konecki
Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Obsada: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka

Film „Listy do M. 3” będzie można obejrzeć w kinie Bałtyk w Raciborzu w dniach od 10 do 16 listopada o godz. 15:50, 17:55 i 20:00 (14 listopada tylko 15:50 i 17:55) oraz od 17 do 23 listopada o godz. 17:55 i 20:00 (21 listopada tylko o godz. 17:55).

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here