Spektakl „Wszystko o mężczyznach” w RCK

wszystko o mezczyznach teatr ludowy rck raciborz
"Wszystko o mężczyznach".

Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego z Krakowa pokaże męski świat, wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiosów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów, w sytuacjach, kiedy staje się wobec utraty najbliższych.

8 grudnia o godz. 18:00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21 odbędzie się spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego z Krakowa pt. „Wszystko o mężczyznach”. To dramaturgiczne wznowienie tematu znanego już widzom ze spektaklu „Wszystko o kobietach”. Trzech aktorów wciela się w kilkanaście postaci, z pasją i szczerością, dając widzom powód do uśmiechu i jednocześnie do zadumy. Męski świat, wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiosów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów, w sytuacjach, kiedy staje się wobec utraty najbliższych.

- reklama -

Wystąpią: Krzysztof Górecki, Piotr Pilitowski i Tadeusz Łomnicki.

Twórcy:
Tłumaczenie: Anna Tuszyńska
Reżyseria i pracowanie muzyczne: Tomasz Obara
Scenografia: Marek Braun
kostiumy: Jolanta Łagowska
Inspicjent/sufler: Manuela Nowicka

Czas trwania: 1 godz. 40 min.

Bilety w cenie 50 zł i 40 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronach: rck.com.pl i kupbilecik.pl/impreza-21162-wszystko.o.mezczyznach.raciborz.html. Honorowane karty: Senior 60+ i Rodzina+.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here