Policjanci gościli w Szkole Podstawowej w Kornowacu [ZDJĘCIA]

policja kornowac
Mł. asp. Edyta Mazur.

W ramach akcji „Kręci nas bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny” policjanci z raciborskiej komendy organizują spotkania z uczniami szkół.

Trwają spotkania z dziećmi i młodzieżą w ramach informacyjno-edukacyjnej akcji „Kręci nas bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”. Głównym celem projektu jest kształtowanie i propagowanie pozytywnych postaw młodych ludzi w zakresie bezpieczeństwa poprzez systematyczne prowadzenie działań profilaktycznych i edukacyjnych.

- reklama -

Tym razem raciborscy policjanci zawitali do Szkoły Podstawowej w Kornowacu. Z uczniami spotkali się oficer prasowy kom. Mirosław Szymański i mł. asp. Edyta Mazur, którzy omawiali kwestie związane z bezpieczeństwem użytkowników sieci, negatywnych skutków zażywania dopalaczy oraz innych substancji odurzających, a także zasad poruszania się po drodze. Uczestnicy spotkania poznali podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakich powinni przestrzegać podczas drogi do szkoły. Z uwagi na porę jesienno-zimową policjanci zachęcali również do noszenia odblasków.

fot. KPP Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here