Mikołaj na wąskim torze i kiermasz bożonarodzeniowy w Rudach

Mikołaj
Mikołaj

Z Zabytkowej Stacji Kolei Wąskotorowej w Rudach wyruszy pociąg, który zabierze dzieci na poszukiwania Świętego Mikołaja.

9 grudnia z Zabytkowej Stacji Kolei Wąskotorowej w Rudach wyruszy pociąg, który zabierze dzieci na poszukiwania Świętego Mikołaja. Godziny odjazdu: 12:00 – preferowana dla tych najmłodszych, 15:00 – dla trochę starszych. Przejazd na trasie Rudy – Stanica – Rudy odbędzie się w wagonie zamkniętym i ogrzewanym.

- reklama -

Oprócz przejazdu odbędą się zabawy na świeżym powietrzu, mały poczęstunek (ciastko i herbatka) oraz spotkanie z Tym Najważniejszym, czyli Świętym Mikołajem. Po powrocie na stację w Rudach uczestnicy będą mogli uczestniczyć w kiermaszu bożonarodzeniowym albo ogrzać się przy ognisku.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, 40 osób na każdy przejazd, organizator prosi o rezerwację telefoniczną od 23 listopada pod numerem telefonu: 500 282 732 w godzinach od 8:00 do 16:00. Ceny biletów: 30 zł od osoby lub 90 zł za bilet rodzinny (2+2 lub 1+3).

Cena biletu nie zawiera paczek od Mikołaja, opisane imieniem i nazwiskiem prezenty dla dzieci należy przed spotkaniem przekazać do biura dyżurnego ruchu.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here