„Sobota pełna okazji” w Galerii Młyńskiej

Galeria Młyńska Racibórz
Galeria Młyńska Racibórz

Galeria Młyńska zaprasza swoich klientów do skorzystania ze specjalnych promocji oraz wyjątkowych atrakcji przygotowanych z myślą o Paniach w ramach akcji pn. „Sobota pełna okazji”.

- reklama -

 

Artykuł sponsorowany

Galeria Młyńska zaprasza swoich klientów do skorzystania ze specjalnych promocji oraz wyjątkowych atrakcji przygotowanych z myślą o Paniach w ramach akcji pn. „Sobota pełna okazji”. „W sobotę 18 listopada przygotowaliśmy dla klientów naszej galerii niespodziankę w postaci bezpłatnych konsultacji, porad i prezentacji kosmetycznych” – informuje Bogdan Jasiewicz z działu marketingu galerii – „ Kierując się zasadą dla każdego coś miłego, na klientów którzy zrobią zakupy za min 20 złotych będą czekały niespodzianki w postaci kremów do rąk i maseczek, a przy wyższych zakupach za min 100 złotych – vouchery na usługi kosmetyczne. Ponadto w tym dniu będzie można umilić sobie spędzony czas w galerii bezpłatną kawą lub herbatą serwowaną na stoisku promocyjnym. Kwintesencją dnia, czy też truskawką na torcie są oczywiście specjalne okazje w naszych salonach ze zniżkami nawet do – 50%. Ze szczegółami akcji można zapoznać się na stronie internetowej Galerii oraz na plakatach.”

Otwarta w maju 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Młyńska jest najnowocześniejszym obiektem handlowym zlokalizowanym w centrum Raciborza. Klienci galerii mogą wybierać z oferty najlepszych marek odzieżowych m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House, Big Star mieszczących się na 3 kondygnacjach.

 

Galeria Młyńska

ul. Mickiewicza 12

47-400 Racibórz

[email protected]

www.galeria-mlynska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota: 9:00-21:00

Niedziela: 10:00-20:00

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here