Koncert Janka Samołyka na Końcu Świata

janek samolyk koniec swiata raciborz 1
Janek Samołyk.

Janek Samołyk to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Jako suport wystąpi zespół Kurczat.

26 listopada o godz. 19:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się koncert Janka Samołyka. Jako support tego dnia wystąpi zaprzyjaźniony zespół Kurczat. Wstęp: 20 zł w dniu koncertu.

- reklama -

Janek Samołyk to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Tworzy i śpiewa zarówno po angielsku, jak i w ojczystym języku. Jego piosenki to unikalne połączenie wpadających w ucho melodii, alternatywnych gitar, jak i brzmień kojarzonych z krainą łagodności (np. skrzypce). Muzyczna droga wokalisty rozpoczęła się od zwycięstwa w konkursie debiutów na OFF Festivalu 2009. W międzyczasie Janek Samołyk został finalistą Jarocina 2010 (5 lat później powrócił na festiwal, otwierając go), wydał trzy płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a single „Codziennie”, „Problem z wiernością”, „Piosenka o pointach”, „Złe czasy” i „Na prezent” gościły na Liście Przebojów Trójki.

„Czas najlepszy w życiu” to czwarta płyta w dorobku Janka Samołyka, która ukazała się w październiku nakładem Thin Man Records.

Skład zespołu:
Janek Samołyk – gitara, wokal
Kasia Dubaniowska – klawisze, skrzypce, bas
Paweł Jaworski – bas, gitara, klawisze
Kuba Regulski – perkusja

janek samolyk koniec swiata raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here