Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness [ZDJĘCIA]

Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness
Pomarańczowy Dzień Dyni w Akademii Fitness

Klubowicze mogli spróbować pysznych dań z dyni, zimnotłoczonych olejów SOSTA oraz wziąć udział w ćwiczeniach z okrągłym warzywem.

- reklama -

 

W środę, 22 listopada, w Akademii Fitness było pomarańczowo i pysznie – a to wszystko za sprawą Dnia Dyni. Właśnie w trakcie tego wydarzenia klubowicze mogli spróbować pysznych dań z dyni, zimnotłoczonych olejów SOSTA oraz wziąć udział w ćwiczeniach z okrągłym warzywem.

W specjalnie przygotowanych programie klubowicze mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji m.in. podnoszenia dyniowych ciężarów, pysznych dyniowych potraw, nie zapomniano również o najmłodszych – ponieważ dla nich też przygotowano smakołyki z pomarańczowego warzywa. Ponadto uczestnicy zajęć mogli skosztować zimnotłoczonych olejów SOSTA (również z dyni), a także zrobić zdjęcie na specjalnej dyniowej „ściance”.

– Dziękujemy wszystkich uczestnikom dyniowych zajęć. Po raz kolejny nasi klubowicze udowadniają, że dobra zabawa idzie w parze z fitnessem. Cieszymy się, że aż tyle osób przyjęło nasz pomysł z entuzjazmem i włączyło się we wspólne świętowanie – podsumowują wydarzenie Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

Fot. Akademia Fitness

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here