Chór żeński VIVO wystąpi w kaplicy zamkowej

Chór VIVO z Raciborza
Chór VIVO z Raciborza

Gościnnie zaśpiewa również Chór im. Josepha von Eichendorffa. Usłyszeć będzie można zarówno utwory o charakterze religijnym, jak i pieśni ludowe.

10 grudnia o godz. 15:00 w kaplicy Zamku Piastowskiego w Raciborzu z nowym repertuarem wystąpi chór żeński VIVO z Raciborza. Gościnnie zaśpiewa również Chór im. Josepha von Eichendorffa. Dyrygować obu chórom będzie Anna Dawidów. Koncert ten to efekt wrześniowych warsztatów wokalnych zespołu. Usłyszeć będzie można zarówno utwory o charakterze religijnym, jak i pieśni ludowe. Wstęp bezpłatny.

- reklama -

Chór żeński VIVO powstał w Raciborskim Centrum Kultury pod koniec 2010 r., przy czym jego skład ukształtował się dopiero wiosną 2011 r. Skupia panie w różnym wieku i o różnej profesji, które łączy ogromna pasja – miłość do śpiewania, chęć uczenia się nowych rzeczy, odwaga do podejmowania zmian i porzucania starych przyzwyczajeń. W repertuarze zespołu znajdują się opracowania polskich pieśni ludowych, ale również utwory w językach obcych – włoskim, francuskim czy angielskim.

chor vivo

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here