Dzieci pracowników Eko-Okien odwiedził Mikołaj [ZDJĘCIA]

Dzieci pracowników Eko-Okien odwiedził Mikołaj
Dzieci pracowników Eko-Okien odwiedził Mikołaj

Eko-Okna zorganizowały rodzinne Mikołajki. Była to druga edycja wydarzenia. Dla dzieci oraz ich opiekunów, przygotowano szereg wspaniałych świątecznych atrakcji. Honorowym gościem był oczywiście święty Mikołaj wraz z pomocnikami.

- reklama -

 

Już po raz drugi EKO-OKNA S.A. zorganizowały dla dzieci pracowników firmy zabawę Mikołajkową. Impreza odbyła się 3 grudnia w raciborskiej Arenie RAFAKO. Z myślą o najmłodszych pociechach przygotowano szereg atrakcji: śnieżną kulę, śniegowego bałwana, świąteczne dmuchańce, tworzenie ozdób świątecznych, przejażdżkę bajkową ciuchcią, malowanie buziek, gry i zabawy, popisy magika oraz przedstawienie, którego kulminacyjnym punktem było przybycie św. Mikołaja. Nie mogło także zabraknąć rozdawanych przez Śnieżynki prezentów. Każde dziecko mogło także porozmawiać ze św. Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

W wydarzeniu uczestniczył Adam Wajda, dyrektor ds. administracyjno – organizacyjnych firmy EKO-OKNA S.A. – Jest to druga edycja zorganizowanych w EKO-OKNACH Mikołajek. Bardzo się cieszę, że także i tym razem okazała się ona wielkim sukcesem, czego dowodzą liczne uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców. To właśnie poprzez tego typu imprezy, możemy podziękować naszym pracownikom za codzienny trud i sumienne wykonywanie obowiązków. Firma stale się rozwija, a co za tym idzie, jest nas coraz więcej. Stajemy się coraz większą rodziną – powiedział Adam Wajda. – To bardzo ważne, by móc spotkać się po godzinach pracy, porozmawiać i spędzić razem czas. Z zaproszenia skorzystało wiele osób, co potwierdza, że takie przedsięwzięcia są bardzo ważne. Warto w tym miejscu podkreślić, że słowa uznania i podziękowania należą się Prezesowi i właścicielowi EKO-OKIEN, Mateuszowi Kłoskowi za to, że dostrzega takie potrzeby u swoich pracowników, wychodzi im naprzeciw i wspiera integrację i budowanie rodzinnych więzi w swojej firmie – dodał A. Wajda.

Zadowolenia z wydarzenia nie kryli obecni pracownicy oraz ich dzieci. – Przyszliśmy na Mikołajki, bo to okazja do spotkań z kolegami i znajomymi z pracy w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Przede wszystkim jednak to świetna zabawa dla naszych pociech. Ludzi przyszło bardzo dużo, bo atrakcji jest mnóstwo. Rok temu było fajnie, teraz jest jeszcze lepiej. – powiedziała pani Małgorzata, żona pracownika firmy EKO-OKNA S.A. – Jestem mile zaskoczony. Mikołajki przygotowano na bardzo wysokim poziomie. Bardzo się cieszę, że firma w taki sposób myśli o swoich pracownikach i ich rodzinach. To wspaniałe wydarzenie! – zaznaczył pan Michał, pracownik firmy.

– Są to nasze pierwsze Mikołajki i od razu miłe zaskoczenie. Mnóstwo atrakcji, dużo uśmiechów i rodzinna atmosfera. Czego chcieć więcej! Za rok na pewno nas nie zabraknie – zapewnił pan Aleksander z żoną a ich zdanie potwierdził syn Fabian – Bardzo mi się podoba, a najbardziej zjeżdżalnie i prezenty! Super impreza.

Dodatkową atrakcją była Fotobudka. Każdy uczestnik imprezy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zabawnym gadżetem i w kolorowej peruce. W programie znalazł się również występ magika Don Carlosa, malowanie buziek, zabawa z animatorami i program artystyczny pt. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Całość imprezy odbyła się w wyjątkowej zimowej scenerii oraz w świątecznej oprawie muzycznej. Dzieci z pewnością na długi czas zapamiętają tegoroczne spotkanie ze Św. Mikołajem, a dorośli radość, jaką sprawiła im firmowa zabawa.

Fot. Eko-Okna

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here