Eko-Okna rekrutują w galeriach handlowych

Eko-Okna rekrutują w galeriach handlowych
Eko-Okna rekrutują w galeriach handlowych

Przez cały grudzień, od poniedziałku do niedzieli, firma prowadzić będzie swoje stoiska rekrutacyjne w takich placówkach handlowych jak: Galeria Młyńska w Raciborzu, Karuzela w Wodzisławiu Śląskim, Plaza w Rybniku i Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu. Przedstawiciele firmy obecni będą w godzinach pracy galerii. Natomiast od stycznia do marca akcja odbywać będzie się w piątki, soboty i niedziele.

- reklama -

 

Przedsiębiorstwo Eko-Okna chce zatrudnić kolejne osoby na stanowiska produkcyjne, pracowników ze znajomością języków: francuskiego, holenderskiego, włoskiego lub niemieckiego oraz kierowców kat. C+E.

– To kolejny duży nabór, jaki prowadzimy. Wynika z rozwoju naszej firmy, potrzeb międzynarodowego rynku, na jakim EKO-OKNA mają coraz mocniejszą pozycję i rosnące grono klientów. Naszym pracownikom oferujemy najlepsze warunki pracy i płacy na Śląsku oraz możliwość rozwoju zawodowego. Poprzedni duży nabór, jaki zrealizowaliśmy na przełomie roku 2016/2017 zakończył się sukcesem, zatrudniliśmy ponad 900 osób. Tym razem tworzymy kolejne, nowe miejsca pracy i mamy nadzieję, że następnych 400 osób dołączy do grona społeczności pracowników EKO-OKIEN – mówi Anna Skrzyńska, specjalista ds HR w EKO-OKNA S.A.

W związku z tym, aby wyjść naprzeciw potencjalnym pracownikom, przez cały grudzień, od poniedziałku do niedzieli, firma prowadzić będzie swoje stoiska rekrutacyjne w takich placówkach handlowych jak: Galeria Młyńska w Raciborzu, Karuzela w Wodzisławiu Śląskim, Plaza w Rybniku i Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu. Przedstawiciele firmy obecni będą w godzinach pracy galerii. Natomiast od stycznia do marca akcja odbywać będzie się w piątki, soboty i niedziele.

Każda zainteresowana osoba będzie miała okazję do porozmawiania z przedstawicielem firmy oraz umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną w wybranym przez siebie terminie. – Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, w związku z tym poszukujemy osób do pracy na produkcji, kierowców ciężarówek oraz w dziale sprzedaży na rynki: francuski, włoski, holenderski i niemiecki – powiedziała Emilia Leśniak, na co dzień monter okien w EKO-OKNA S.A., aktualnie osoba informująca o firmie na stoisku rekrutacyjnym – Każda zainteresowana osoba może przyjść do wybranej placówki handlowej i zadać pytania dotyczące firmy oraz charakteru pracy na poszczególnych stanowiskach. Po ustaleniu odpowiedniego stanowiska, umawiamy spotkanie w naszym Dziale Rekrutacji w Kornicach – dodała Emilia Leśniak. Na przygotowanych stoiskach będzie można poznać specyfikę pracy na danym stanowisku oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. wynagrodzeń, szkoleń, dojazdów do pracy, opieki medycznej itp.

Cały czas dokumenty aplikacyjne można przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Fot. Eko-Okna

publ. /j/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here