Koncert Sylwestrowy „Z batutą i humorem”

RCK, Racibórz: Sylwester

Na Galę Sylwestrową w wydaniu orkiestrowym z udziałem mistrza humoru estradowego – Macieja Niesiołowskiego zaprasza Raciborskie Centrum Kultury.

Maciej Niesiołowski, wybitny polski wiolonczelista oraz dyrygent, poprowadzi Jurajską Orkiestrę Kameralną, która, jako spadkobierczyni tradycji operetkowych, nie ma sobie równych w interpretacji tego właśnie gatunku. Mistrzowie walca i polki, z brawurą i wdziękiem, przeniosą publiczność do świata muzycznych iluzji. To jedyna w swoim rodzaju orkiestra, będąca na estradzie także komentatorem wydarzeń i aktorem granego przez siebie koncertu-spektaklu.

- reklama -

Solistami Koncertu Sylwestrowego w RCK będą: Anita Maszczyk – sopran i Michał Musioł – tenor. Sprawdzeni w niejednym muzycznym projekcie pozwolą publice śmiać się do łez, a także – wzruszać pięknem prezentowanych utworów.

Koncert Sylwestrowy „Z batutą i humorem” w RCK RDK (ul. Chopina 21) odbędzie się 31 grudnia, o godz. 22:00. Bilety na wydarzenie do nabycia są w cenie 140 zł (do 30.12.17) i 150 zł (31.12.17). Honorowane będą karty „Senior 60+” i Rodzina+”.

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here