Zamek zaprasza na noworoczną galę operetkową

Racibórz: Zamek zaprasza na koncert karnawałowy

5 stycznia, w dawnej siedzibie Piastów zaprezentują się m. in. soliści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej.

Podczas styczniowego koncertu, artyści scen operowych i operetkowych przed raciborską publicznością zaprezentują arie i duety ze słynnych operetek i musicali, a także szlagiery i piosenki z gatunku muzyki rozrywkowej. Całość opatrzy odpowiednim słowem i dowcipem nieoceniony konferansjer – tenor Bartosz Kuczyk, który wprowadzi słuchaczy w karnawałowy nastrój.

- reklama -

Oprócz tenora Bartosza Kuczyka, przed publicznością zaprezentują się: Kamila Lendzion, Julia Litvinova, Vladimir Holkin oraz tancerka Marina.

– W trakcie koncertu, melomani usłyszą największe przeboje, bez których nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy. Znaczną większość programu artyści wykonają w języku polskim, ale nie tylko – zachęca Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim.

Początek koncertu zaplanowano na godz. 18:00. Bilety na wydarzenie, w cenie 6,50 zł z VAT, będą do nabycia od czwartku, 28 grudnia, od godz. 14.00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2.
Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwie wejściówki. Liczba miejsc jest ograniczona.

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here