Łamator: Mariusz Magda wygrał po 40 sekundach walki [ZDJĘCIA]

mariusz magda
Mariusz Magda, Raciborski Klub Brazylijskiego Ju-jitsu Łamator.

W jednej z walk wieczoru podczas gali MMA VFCL7 w Ostrawie Mariusz Magda z raciborskiego Łamatora pokonał Dragana Desica.

Mariusz Magda, zawodnik Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu Łamator, do swego profesjonalnego rekordu dopisał trzecie zawodowe zwycięstwo. Miało to miejsce w sobotę podczas gali MMA VFCL7, która odbyła się w Ostrawie. Walka raciborzanina była jedna z dwóch walk wieczoru. Przeciwnikiem Mariusza Magdy był wywodzący się z zapasów Serb Dragan Desic. Walka była bardzo szybka, a raciborzanin nie dał żadnych szans przeciwnikowi i po krótkiej kontroli w parterze zwyciężył trójkątnym duszeniem nogami w 40 sekundzie starcia.

- reklama -

– Dynamicznie rozwijająca się kariera Mariusza zaowocuje niebawem walką o mistrzowski pas federacji VFCL. Chcielibyśmy, aby to wydarzenie nastąpiło w Raciborzu przed własną publicznością – podkreśla Tomasz Jabłonka, prezes Łamatora.

Klub Łamator pragnie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego zwycięstwa: sparingpartnerom, sponsorom oraz kibicom.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here