„Jumanji: Przygoda w dżungli” w kinie Bałtyk [WIDEO]

jumanji
"Jumanji: Przygoda w dżungli".

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom. Film można oglądać w kinie Bałtyk. Zobacz zwiastun wideo.

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

- reklama -

Reżyseria: Jake Kasdan
Scenariusz: Scott Rosenberg, Chris McKenna, Jeff Pinkner, Erik Sommers
Gatunek: fantasy/przygodowy
Produkcja: USA
Obsada: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan

Film „Jumanji: Przygoda w dżungli” (wersja z dubbingiem) w kinie Bałtyk można oglądać do 11 stycznia o godz. 16:00 i 18:10 (9 stycznia tylko o godz. 16:00).

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here