Anna Wyszkoni na spotkaniu opłatkowym w Eko-Okna [ZDJĘCIA]

wigilia eko okna fot magdalena matusik
Anna Wyszkoni. Fot. Magdalena Matusik.

Przedświąteczne spotkanie było nie tylko okazją do złożenia sobie życzeń. Wręczono wyróżnienia pracownikom, którzy obchodzili jubileusze. Dla zebranych wystąpiła Anna Wyszkoni.

Przedświąteczne spotkanie wigilijne w EKO-OKNA S.A. odbyło się w największej hali nr 3. Udział w wydarzeniu wzięli pracownicy firmy, kierownictwo oraz pracownicy biur spoza Kornic. Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień długoletnim pracownikom firmy, którzy w tym roku obchodzili jubileusze 15 i 10 lat pracy w firmie.

- reklama -

Wydarzenie rozpoczęło wystąpienie Mateusza Kłoska, Prezesa Zarządu EKO-OKNA S.A. – Chciałabym podziękować wszystkim pracownikom firmy za pomoc, wkład i zaangażowanie w działalność spółki. Pragnę również podziękować dostawcom i klientom za współpracę w mijającym roku. Jesteśmy wdzięczni za sukcesy, ale i za porażki, z których wyciągamy cenne wnioski. Dzięki temu bowiem stajemy się lepsi, mocniejsi i bardzo dobrze zorganizowani. W roku 2018 czekają nas nowe wyzwania i rozwój kolejnych kierunków działalności – powiedział Mateusz Kłosek, Prezes Zarządu EKO-OKNA S.A.

Zwieńczeniem pięknego wieczoru był koncert Ani Wyszkoni. – Serdecznie dziękuję za zaproszenie. To wspaniałe widzieć tak dużą firmę, która bawi się razem. Szczególnie, jeżeli przedsiębiorstwo to znajduje się blisko miejsca, w którym się wychowałam. Jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w Wigilii na ponad 2000 osób. Przepiękne wydarzenie i wspaniała atmosfera – przyznała po koncercie Ania Wyszkoni, która wraz z zespołem zaprezentowała zarówno utwory z własnego repertuaru, wśród których znalazły się jej największe przeboje oraz tradycyjne kolędy. – Życzę całej firmie EKO-OKNA S.A. wszystkiego co najlepsze w Nowy Roku 2018. Przede wszystkim pasji i wytrwałości w dążeniu do celów oraz realizacji wszelkich planów – dodała na koniec Anna Wyszkoni.

fot. Magdalena Matusik
publ. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here