Mieszkania TBS na ul. Przejazdowej niemal gotowe

0
tbs raciborz
Ul. Przejazdowa w Raciborzu. Fot. UM Racibórz.

W styczniu do użytku zostanie oddanych 16 lokali mieszkalnych, latem kolejnych 20.

Dobiega końca inwestycja realizowana przez Raciborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy ul. Przejazdowej. W styczniu miasto przekaże lokatorom 16 mieszkań, a latem kolejnych 20.

- reklama -

Inwestycja realizowana jest dwuetapowo. W budynku A, który wkrótce zostanie oddany do użytku, znajduje się 16 lokali mieszkalnych. Są to cztery mieszkania jednopokojowe o powierzchni około 32 m², osiem mieszkań dwupokojowych o powierzchni około 53 m² i cztery mieszkania trzypokojowe o powierzchni około 61 m².

W budynku B, którego budowa zakończy się latem, znajdzie się 20 lokali mieszkalnych: cztery mieszkania jednopokojowe o powierzchni około 32 m², dwanaście mieszkań dwupokojowych o powierzchni około 52 m² oraz cztery mieszkania trzypokojowe o powierzchni około 62 m².

Raciborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego od 1998 roku buduje wielorodzinne budynki mieszkalne z mieszkaniami pod wynajem dla raciborzan. To komfortowe, „wykończone pod klucz”, a więc niemal gotowe do zamieszkania lokale o bardzo wysokim standardzie. Gmina Racibórz posiada 100% udziałów w spółce. Budowa mieszkań finansowana jest z preferencyjnych kredytów z Banku Gospodarstwa Krajowego. Miasto wspomaga inwestycje przekazując grunty budowlane z zasobów gminy i środki finansowe.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here