W ferie wybierz się do Japonii z GCK w Nędzy

0
GCK Nędza: Ferie zimowe w Japonii

Ferie zimowe w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy wypełnione będą kulturą, tradycją i zwyczajami kraju kwitnącej wiśni.

Origami i laleczki kimmidoll, gejsze i samuraje, sushi i mangi – ferie zimowe w Japonii to kolejny oryginalny pomysł centrum kultury na zajęcia dla dzieci i młodzieży.

- reklama -

– Dotkniemy wszystkiego po trochu: historii, geografii, polityki, tradycji. Po takich dwóch tygodniach na pewno wszyscy zechcemy wybrać się do Japonii naprawdę – zachęca do skorzystania z oferty dyrektor GCK w Nędzy, Mariola Jakacka.

W programie przewidziano przeróżne zajęcia i warsztaty: slajdowisko o Japonii, ogrody japońskie, smoki i tygrysy, mangi i laleczki kimmidoll, wachlarze i origami, makijaż gejszy i japońskie koty szczęścia, zajęcia z języka angielskiego połączonego z japońskim, miecze samurajskie i sushi. W planach jest także wyjazd do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Młodzież weźmie tam udział w kilku pokazach – kaligrafii, parzenia herbaty i prezentacji kimona.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, które potrwają do 24 stycznia, pod nr tel.: 506 141 501 albo 32 410 47 70 oraz osobiście w siedzibie GCK przy ul. Strażackiej 2 w Nędzy.

GCK Nędza: Program ferii zimowych dla dzieci i młodzieży

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here