Policjant z Krzyżanowic oddał znaleziony portfel starszej pani

michal kowalik
Sierżant sztabowy Michał Kowalik.

Kobieta zostawiła swój portfel na myjni samochodowej. Będący po służbie sierżant sztabowy Michał Kowalik w poszukiwaniu właścicielki zguby najpierw objechał okolicę, a potem udał się do miejsca zamieszkania starszej pani.

Sierżant sztabowy Michał Kowalik na co dzień pracuje w Komisariacie Policji w Krzyżanowicach. W czwartkowe popołudnie, będąc już po służbie, postanowił umyć swój prywatny samochód. Na myjnię samochodową przyjechał do miejscowości Syrynia, gdzie chwilkę oczekiwał w kolejce, gdyż przed nim myła swój pojazd starsza pani.

- reklama -

Po chwili oczekiwania policjant podjechał na stanowisko mycia i po wyjściu z samochodu znalazł na półce portfel wraz zawartością dokumentów i pieniędzy. Sierżant natychmiast podjął próbę ustalenia osoby, do której należy zguba, gdyż podejrzewał, że portfel należy do starszej kobiety, która przed nim myła auto. Objechawszy przyległe ulice i parkingi sklepów nie napotkał kobiety. W związku z powyższym udał się do miejscowości Rogów, do miejsca zamieszkania starszej pani, której dokumenty znajdowały się w portfelu. Na miejscu zastał seniorkę, która była bardzo zaskoczona wizytą policjanta, a jeszcze bardziej z tego względu, iż nie zorientowała się jeszcze, że zgubiła swój portfel. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze, gdyż portfel mundurowy wraz z całą jego zawartością oddał właścicielce, która nie ukrywał swojej radości z takiego biegu sprawy.

publ. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here