Pracownicy Eko-Okien wsparli WOŚP

0
Racibórz: Firma Eko-Okna wsparła WOŚP

Dzięki prowadzonej kweście i licytacjom, w Eko-Oknach na rzecz fundacji Jurka Owsiaka zebrano ponad 6 tys. złotych.

Na terenie kornickiego zakładu firmy Eko-Okna od 2 do 13 stycznia odbywała się kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatorem akcji był Michał Miczek, pracownik Spółki, który z Orkiestrą gra od wielu lat. – W ubiegłym roku wraz z kolegą wystawiliśmy na aukcję wyjazd na wspinaczkę górską w Alpy. W tym roku miałem nieco więcej czasu i wielu chętnych do pomocy, więc postanowiłem rozszerzyć akcję o zbiórkę na terenie zakładu oraz pozyskanie ciekawych gadżetów na licytacje – mówi Michał Miczek, pracownik Eko-Okien, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Raciborzu.

- reklama -

W sumie w 4 ulokowanych na terenie zakładu puszkach pomieściło się 5,5 kg gotówki o łącznej wartości 1700 zł i 10 euro. Dodatkowo Michał Miczek, razem z kolegą Piotrem Gucikiem, kwestowali podczas finału ze swoimi dziećmi – pan Michał z córką Karoliną a pan Piotr – z Oliwią i Kubą. Wspólnie grupa zebrała 2100 zł do puszek.

Grupa pracowników firmy Eko-Okna mocno wsparła również aukcje WOŚP. Biegacze z EKO-OKNA RUNNERS przekazali 13 nowych męskich i damskich koszulek technicznych „Pit Bull West Coast ® Runmageddon 2017”, męski bezrękawnik techniczny oraz 7 limitowanych miśków przytulanek z logiem kornickiej Spółki, które okazały się prawdziwym hitem wśród licytujących gadżety WOŚP. Za same maskotki do puli Orkiestry trafiło 1 tys. zł. Natomiast z koszulek – 625 zł. Pracownicy Eko-Okien chętnie też brali udział w licytacjach. Wylicytowano gadżety za łączną kwotę 4 208 zł.

Racibórz: Licytacje na rzecz WOŚP w firmie Eko-Okna

14 stycznia, na ulicach Raciborza kwestowało w sumie 120 wolontariuszy. 26. Finał WOŚP odbywał się na raciborskim Rynku, w Raciborskim Centrum Kultury oraz Szkole Podstawowej nr 15.

Więcej o 26. Finale WOŚP w Raciborzu przeczytacie tutaj: 26. Finał WOŚP na raciborskim Rynku

Oraz tutaj: Tańczyli i licytowali dla WOŚP w RCK

Na podstawie inf. nadesłanej
publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here