Bajeczny Katalog Dziecięcy MOLIK dla najmłodszych

0
Bajeczny Katalog Dziecięcy MOLIK dla najmłodszych
Bajeczny Katalog Dziecięcy MOLIK dla najmłodszych

Raciborska biblioteka zaprasza najmłodszych czytelników do zapoznania się z Bajecznym Katalogiem Dziecięcym MOLIK, który pomaga stawiać pierwsze kroki w bibliotece. Dzięki niemu dzieci mogą samodzielnie znaleźć i zamówić interesującą ich książkę.

- reklama -

 

Bajeczny Katalog Dziecięcy MOLIK – to innowacyjny system biblioteczny dedykowany najmłodszym jest znakomitym narzędziem, za pomocą którego można łatwo przeszukiwać i zamawiać zasoby biblioteki. – MOLIK zmienia zwykłe odwiedziny biblioteki we wspaniałą zabawę oraz rozwija zainteresowanie literaturą. Przewodnikiem po bajecznej krainie katalogu jest przyjazny Molik, który towarzyszy dziecku od momentu wpisania imienia (logowania), aż po wypożyczenie wybranej książki – mówi Małgorzata Szczygielska, Dyrektor biblioteki.

Animowany, bajkowy interfejs, ciekawe efekty dźwiękowe, multimedialne opisy bibliograficzne, intuicyjne poruszanie się po bajkowym katalogu oraz sympatyczna postać Molika pomaga dzieciom zaprzyjaźnić się z biblioteką.

We wszystkich filiach raciborskiej biblioteki można otrzymać darmową kartę biblioteczną dla najmłodszych, dzięki której każde dziecko zostaje przyjacielem Molika. Z katalogu dziecięcego można skorzystać bezpłatnie w dowolnym miejscu za pośrednictwem komputera z dostępem do Internetu – zarówno w domu jak również na miejscu w oddziałach i filiach biblioteki. Można do niego wejść przez stronę internetową biblioteki www.biblrac.pl, klikając w zakładkę ZBIORY lub baner z wizerunkiem Molika na dole strony.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here