Jakich pracowników najbardziej brakuje w powiecie raciborskim?

0
Jakich pracowników najbardziej brakuje w powiecie raciborskim?
Jakich pracowników najbardziej brakuje w powiecie raciborskim?

Powiatowy Urząd Pracy sonduje pracodawców, organizacji związkowych oraz innych partnerów na rynku pracy, jakich fachowców najbardziej potrzebują. Na tej podstawie zostanie sporządzona lista zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy.

- reklama -

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r.,poz. 667.) przygotowuje listę zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy. W związku z powyższym, zwraca się z prośbą do pracodawców, organizacji pracodawców i organizacji związkowych oraz innych partnerów rynku pracy o pisemne informacje /wypełnienie ankiety/ nt. kwalifikacji jakie powinny posiadać osoby zatrudniane u Państwa. Wypełnioną ankietę należy przesłać do dnia 28.02.2018 r. na adres urzędu drogą listowną, faksem pod numer 32 414 04 98 lub pocztą elektroniczną [email protected]

Ankietę można pobrać na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu. Zebrane informacje posłużą min. do przygotowania Planu Szkoleń 2018 dla osób uprawnionych zarejestrowanych w tut. urzędzie pracy.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here